Skontaktuj się z nami: 536 200 923 / 511-215-377

Zabawki drewniane 

Ilośc produktów: 149

Zabawki drewniane od zawsze pobudzają fantazję dzieci i inicjują do tworzenia. Szczególnie lubiane przez maluchy są klocki drewniane, które obecnie charakteryzują się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Dzięki bezpiecznym dla małego człowieka farbom, klocki uzyskują przepiękne kolory, które cieszą...

Więcej

Podkategorie

 • Kolejki

  Kolejki drewniane to wspaniały prezent zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Jest to zabawka ponadczasowa, gdyż zainteresuje zarówno malucha, jak i dziecko w wieku szkolnym. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór torów. Różnorakie kształty i elementy budowy pozwalają na zbudowanie zarówno prostych konstrukcji, jak i bardzo skomplikowanych. Zestawy mogą zawierać podstawowe tory i pociągi dla młodszych dzieci oraz bardzo bogate komplety dla starszaków.

  Drewniana kolejka to nie tylko tory, ale także mosty, obrotnice, budynki i ludziki. Dzięki tak wielu elementom dziecko może zbudować całe miasto lub wieś i bardzo kreatywnie spędzać czas. Kolejka pozwala na zabawę samodzielną lub w gronie kolegów i rodzeństwa. Po skończonej zabawie elementy można złożyć do pudełka i nie zajmują wiele miejsca w pokoju, co jest zdecydowanym plusem.

  Kolejki drewniane dla dzieci ucieszą na pewno każde dziecko. Nasze zestawy kolejek i torów są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu systematycznie można rozbudowywać swoją kolekcję i tworzyć za każdym razem inne miasto według indywidualnych upodobań. Zestawy zawierają nie tylko tory, ale także ulice z parkingami oraz dźwig. Istnieje również możliwość zakupu wersji typowo dziewczęcej w pięknej różowo-fioletowej kolorystyce, pozwalającej na zbudowanie miasta wróżek. Kolejki drewniane są dużo trwalsze od plastikowych, dzięki czemu posłużą na wiele lat niejednemu dziecku.

 • Inne

  Pokój z zabawkami to wyjątkowy sklep z wyjątkowymi zabawkami. Nie znajdziesz tu typowych zabawek dostępnych w hipermarketach. Nasz asortyment podyktowany jest miłością do dzieci i doświadczeniem. Chcemy wracać do korzeni, do zabawek które cieszyły pokolenia dorosłych dziś osób, ale w dużo ładniejszej, nowoczesnej formie. Bo jak nie celebrować kolorowego pchacza, który sprawia tyle radości stawiającemu pierwsze kroki maluszkowi? Uroczy kiwaczek z drewna rozśmieszy każdego brzdąca. Jak nie uśmiechnąć się na jego widok? Piękne puzzle z drewna pomogą rozwinąć zdolności manualne, a kręgle drewniane stworzą okazję do nauki koncentracji.

  Nasze zabawki to w większości małe dzieła wykonane z wysokiej jakości drewna. Stworzone z najwyższą precyzją literki drewniane ułatwią naukę, drewniana gra w chińczyka połączy pokolenia we wspólnej zabawie, a kołyska z drewna ukołysze do snu każdą lalę. Drewniane zabawki to zabawki z duszą. Są wyjątkowe pod każdym względem. Ich trwałość sprawia, że mogą służyć kilku pokoleniom.

  Każda dziewczynka zachwyci się naszymi lalkami szmacianymi, a kołyska drewniana dla lalek i misiów postawiona obok łóżeczka dziecka sprawi, że będzie ono z pewnością chętniej kładło się do snu. Zabawę w dom umożliwi wyjątkowy domek dla lalek wyposażony w mebelki. A jeśli mają Państwo w domu rodzeństwo, to we wspólnej zabawie mogą połączyć je kręgle drewniane dla dzieci. Więcej pomysłów można znaleźć na naszej stronie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 149 elementów